top of page

Nejčastější dotazy

nejčastější dotazy
Datový zdroj 8.png

Jak objednat vypůjčení pomůcky?

Vyberete si vhodnou pomůcku z naší nabídky a pomocí kontaktního formuláře nám zašlete Vaší poptávku.

Můžete také využít telefonní číslo 725 323 111, kde Vám se vším poradíme.

Datový zdroj 16.png

Kolik bude stát zapůjčení?

U všech nabízených produktů uvádíme základní denní sazbu a zároveň minimální výpůjční dobu, která činní 1 měsíc. Dále je uvedena cena za každý další den výpůjčky nad základní měsíční sazbu. Výslednou cena zapůjčení lze jednoduše vypočítat pro každý produkt, sečtením základní měsí ční sazby a denní sazbou vynásobenou počtem dní nad jeden měsíc. První a poslední den zápůjčky - tedy dny vyhrazené na doručení a vrácení zboží nejsou účtovány jako zapůjčení.

Datový zdroj 9.png

Jaké jsou formality?

Po Vašem výběru pomůcky je potřeba vyplnit tuto smlouvu o zápůjčce a odeslat na email obchod@stamed.cz, kde Vaší objednávku zaevidujeme a potvrdíme Vám možný termín zápůjčky. Zároveň Vám zašleme zálohou fakturu ve výši prvního měsíce pronájmu. Po uhrazení zálohy s Vámi již domluvíme termín dodání pomůcek.

Smlouvu o zápůjčce vždy uzavíráme na dobu neurčitou s tím, že minimální doba zápůjčky je 1 měsíc a následně je možné kdykoliv smlouvu ukončit. 

Datový zdroj 14.png

Přeprava

Zapůjčené pomůcky menších rozměrů zasíláme přepravní společností DPD za cenu 119 Kč. Větší pomůcky zasíláme přepravní společností Schenker, nebo Vám dovezeme vlastní dopravou za individuálních podmínek, dle místa dodání.

Přeprava
Datový zdroj 10.png

Vrácení pomůcek

Vrácení pomůcek je možné několika způsoby. Můžete nám je vlastní přepravou nebo osobně doručit do naší provozovny na adrese Stamed s.r.o., Vřesová 667, 330 08 Zruč-Senec, nebo Vám můžeme zajistit svoz za stejných cenových podmínek, jako k Vám byly pomůcky doručeny.

Datový zdroj 15.png

Platba

Platba za zapůjčení probíhá tak, že Vám je v momentě potvrzení objednávky vystavena zálohová faktura na první měsíc pronájmu Vámi vybraných pomůcek. Po vrácení pomůcek proběhne zkontrolování našim technikem.

V případě, že doba pronájmu přesáhne 1 měsíc Vám bude první měsíc vyúčtován a bude vystavena nová zálohová faktura na další měsíc. V tomto případě již bude půjčovné účtováno po dnech a v případě, že se rozhodnete pomůcku vrátit dříve, než za další měsíc, bude Vám přeplatek zaplaceného půjčovného vrácen zpět na Váš účet.

Datový zdroj 17.png

Kde je možné pomůcky zapůjčit

  • Všechny nabízené pomůcky je možné osobně vyzvednout na adrese naší provozovny -  Stamed s.r.o., Vřesová 667, 330 08 Zruč-Senec.

  • Menší pomůcky zasílám přepravní společnosti DPD po celé České republice. V tomto případě je potřeba zachovat přepravní obaly, aby bylo při vrácení možné jednoduše pomůcky zabalit do původního obalu. 

  • Rozměrnější zásilky zasílám přepravní společností Schenker nebo vlastní přepravou. Zde však kvůli nákladům na přepravu doručujeme jen v rámci Plzeňského kraje.

Datový zdroj 5.png

Bezpečí a hygienická nezávadnost pomůcek

Všechny pomůcky jsou pravidelně kontrolovány naším odborným servisem, kdy jsme držiteli registrací pro údržbu a servis zdravotnických pomůcek.

Pro zaručení hygienické nezávadnosti jsou po vrácení všechny pomůcky ošetřeny dezinfekcí a UV zářením.

bottom of page